Eurolab 2019 – zapraszamy na stoisko C7

2019.02.14

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas 21. Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych Eurolab 2019. W tym roku Targi odbędą się w Pałacu Kultury, Plac Defilad 1 w Warszawie, w dniach 13 -15 marca, stoisko C7.

W tym roku oprócz oferty produktów HTL będziemy prezentować również wyroby Corning, Axygen i Labnet.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy upominki i atrakcyjne kupony rabatowe*, które można odebrać podczas trwania imprezy. Kod rabatowy można otrzymać również po wypełnieniu poniższego formularza. Do zobaczenia!

Formularz – wypełnij już dziś! Otrzymasz kod rabatowy na zakup dowolnej pipety firmy HTL -5%.

Uwaga: Aby otrzymać bezpłatny bilet uprawniający do wejścia na teren targów należy zarejestrować się na stronie organizatora.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PZ HTL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Daniszewska 4, 03-230 Warszawa w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

     

    *Promocja trwa od 13 marca – 15 kwietnia 2019 włącznie. Niniejsza promocja nie łączy się z innymi promocjami. Bardzo prosimy o dopisek na zamówieniu „Pipeta w promocji”.