Corning HTL SA jest czołowym producentem sprzętu laboratoryjnego, wykorzystywanego między innymi w diagnostyce i badaniach nad COVID-19. Ponad 35 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji ręcznych systemów dozujących, opartych o filozofię osiągania satysfakcji klienta, pozwoliły nam zdobyć opinię niezawodnego producenta przyjaznych urządzeń laboratoryjnych.

W czasie napiętej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa firma HTL monitoruje sytuację aby zapewnić środki wspomagające badania związane z COVID-19.

Rekomendowane produkty

Aby zobaczyć pełną ofertę naszych produktów zapraszamy do zakładki „Produkty” znajdującej się na górze strony lub do najnowszego katalogu.

Produkty HTL nie są projektowane i testowane bezpośrednio pod kątem badań nad COVID-19. Jednak wiele produktów HTL, choć nie są dedykowane testom COVID-19, może być używanych w procesach przygotowywania testów według uznania klienta. Uwaga! Nie możemy zapewnić, pośrednio lub bezpośrednio, że nasze produkty zostały zatwierdzone do testów COVID-19. Klient jest zobowiązany do wzięcia odpowiedzialności za wszelkie testy, walidacje i zgłoszenia prawne, które mogą być wymagane do potwierdzenia bezpieczeństwa i skuteczności produktów do określonych zastosowań.