Perspektywy Rozwoju Laboratoriów Badawczych – Konferencja [AKTUALIZACJA]

2021.06.07

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w piątej edycji konferencji „Perspektywy rozwoju laboratoriów badawczych. Technologie. Jakość. Zarządzanie” organizowanej przez Laboratorium Przegląd Ogólnopolski.

Konferencja odbędzie się w formie online jesienią tego roku. Dokładna data zostanie podana wkrótce. Spotkanie będzie okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji przygotowanych przez uznanych praktyków i pogłębienia swojej wiedzy. Czas na dyskusję na czacie pozwoli na wymianę doświadczeń. Podczas webinaru dowiesz się:

  • jakie aspekty ważności wyników w rozumieniu wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025 przesądzają o możliwości powoływania się laboratorium na posiadaną akredytację, gdy wyniki te są objęte aktualnym zakresem akredytacji;
  • jak „zbudować” system LIMS, aby wspierał procesy działalności laboratoryjnej i jednocześnie spełniał wymagania normy PN EN ISO/IEC 17025:2018-02;
    na jakie obszary należy zwrócić szczególną uwagę na różnych etapach wdrażania systemu LIMS;
  • jak wyspecyfikować wymagania, uzgadniać poszczególne funkcjonalności, uwzględniać testowanie poprawności działania i generowania poszczególnych formularzy przez system LIMS.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie konferencji.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!