Plastiki laboratoryjne

W ofercie HTL znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów jednorazowego użytku tzw. plastiki laboratoryjne, wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Nasze końcówki do pipet, pipety serologiczne i strzykawki do Minilaba w połączeniu ze sprzętem HTL gwarantują najwyższą dokładność i powtarzalność wyników.

Rodzaj  Opis

Plastiki laboratoryjne HTL-końcówki do pipet

Plastiki laboratoryjne HTL-końcówki do pipet

Końcówki do pipet HTL

Końcówki do pipet HTL są produkowane z najwyższej jakości polipropylenu, w warunkach zapewniających ich wyjątkową czystość i brak zanieczyszczeń bioaktywnych. Końcówki są integralną częścią systemu pipetowania. Ich kształt, właściwości i jakość materiału z jakiego są wykonane mają wpływ na wyniki pipetowania.  Dostępne są w wersji standardowej, sterylnej i z filtrem w różnych formach spakowania.

Plastiki laboratoryjne HTL- pipety serologiczne

Plastiki laboratoryjne HTL- pipety serologiczne

Pipety serologiczne HTL

Zaprojektowane do sprawnego i dokładnego wydawania cieczy, polistyrenowe pipety serologiczne HTL są idealne do szerokiej gamy zastosowań. Wyraźna, trwała i czytelna skala gwarantuje precyzyjne wyniki,  a ujemna skala pozwala na pobranie dodatkowej objętości. Kolorowa zatyczka ułatwia identyfikację pojemności. Pipety wolne są od zanieczyszczeń bioaktywnych, a wersja sterylna posiada poziom sterylności SAL 10-3. Pipety serologiczne współpracują z pipetorem półautomatycznym SWIFTPET PRO.

Plastiki laboratoryjne HTL- strzykawki do Minilaba

Plastiki laboratoryjne HTL- strzykawki do Minilaba

Strzykawki do dozownika Minilab 201

MINILAB 201 współpracuje ze specjalnymi strzykawkami wykonanymi z czystego polipropylenu o pojemnościach od 0.05 ml do 50 ml. Znaczniki znajdujące się na strzykawkach ułatwiają odczyt dozowanej objętości. W zależności od stosowanej strzykawki można dozować dawki o objętości od 1 μl do 5000 μl.