Kariera w HTL – Wymarzone miejsce do pracy!

Sukcesy HTL są możliwe tylko dzięki zaangażowaniu naszych pracowników. Wprowadzenie naszych wyjątkowych produktów na rynek wymaga silnej motywacji, innowacyjności, elastyczności i błyskawicznego poznawania rynkowych trendów. Siłą, która stoi za naszymi codziennymi zadaniami, są życzenia naszych klientów.

Codzienny kontakt z produktami i wymogami rynku to charakterystyczna cecha pracy w naszej firmie. Dynamika, otwartość wobec zmian, entuzjazm dla wspólnego celu i międzynarodowe otoczenie to specyfika naszej pracy.

Podjęliśmy kroki w kierunku stworzenia wysokiej jakości środowiska pracy, w którym ludzie są szanowani jako jednostka i nagradzani zarówno za indywidualną jak i zespołową pracę.

Obecnie poszukujemy:

Poszukujemy studenta na praktyki, z możliwością podjęcia dłuższej współpracy do Działu Technologii.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemu produkcyjnego ERP,
  • Aktualizacja dokumentacji technologicznej montażu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Opracowywanie technologii nowych wyrobów (montaż, przetwórstwo tworzyw),
  • Opracowywanie norm materiałowych oraz dobór materiałów do nadruków na wydziale produkcji,
  • Udział w projektach dotyczących sposobu montażu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Przeprowadzanie prób technologicznych z zakresu montażu i wtrysku (testy form wtryskowych).

Wymagania:

  • Osoba w trakcie studiów na wydziale mechanicznym (preferowana Mechanika lub inny wydział mający związek z przetwórstwem tworzyw sztucznych),
  • Znajomość podstawowych informacji dotyczących chemii tworzyw sztucznych- głównie tworzyw termoplastycznych,
  • Podstawowa znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtryskiwania,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość konstrukcji i budowy narzędzi do montażu wyrobów,
  • Konstrukcja i budowa narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych (formy wtryskowe),
  • Ogólna znajomość działania narzędzi pomiarowych,
  • Umiejętność zaprojektowania procesu technologicznego,
  • Umiejętność oceny wdrożonego procesu do produkcji oraz interpretacja wyników.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przez okres 2-3 miesięcy (z możliwością przedłużenia współpracy),
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Aby zobaczyć pełne ogłoszenie kliknij tutaj.

Jak aplikować?

Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrut2@corning.com.